۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
به پاس برگزاری کنگره مشاهیر کرد؛

تقدیر صالحی از نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد کردستان

تقدیر صالحی از نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد کردستان
به گزارش خبرگزاری رضوی، در هر یک از پیام های سیدعباس صالحی آمده است:
«سراسر این سرزمین، مصلای پاک الهی و مامن ریشه های فرهنگ غنی و تمدن عظیم ایران اسلامی است. دست هایی که برای حفظ و ماندگاری هویت اسلامی ایرانی این مرز و بوم به هم گره خورده و قدم هایی که به سوی قله های پر افتخار فرهنگ اسلامی برداشته شده، جملگی حافظان و افتخار آفرینان واقعی فرهنگ ناب محمدی و آرمان های سترگ انقلاب اسلامی هستند.
برگزاری شکوهمند کنگره بین المللی مشاهیر کرد، گام بلندی در مسیر تثبیت این فرهنگ اصیل و ارتقای همبستگی، همگرایی و هویت دینی و ملی کهن ترین قوم ایرانی و نشانه روشن توسعه فرهنگی در لوای امنیت پایدار استان فرهنگ مدار کردستان با مردمانی سرشار از معرفت و فرهیختگانی برجسته است.
بدین وسیله مراتب قدردانی خود را به پاس برگزاری شکوهمند این کنگره بین المللی به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی دولت تدبیر و امید در استان کردستان اعلام کرده و از خداوند متعال تداوم توفیقات جنابعالی و اعتلا و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.»
یادآور می شود، کنگره بین المللی مشاهیر کرد از ١١ تا ١٢ تیر سال جاری در تالار مولوی دانشگاه کردستان بر پا شد و آیین پایانی آن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این تالار برگزار شد.
 
کد مطلب ۴۴۰۳۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما