۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
مدیر عامل بیمارستان رضوی خبرداد؛

ساخت«همراه سرای غدیر»برای اسکان همراهان زائران بیمار

ساخت«همراه سرای غدیر»برای اسکان همراهان زائران بیمار
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی، رضا سعیدی ظهر پنجشنبه در مراسم تجلیل از پزشکان که به مناسبت سالروز بزرگداشت بوعلی سینا در بیمارستان رضوی برگزار شد، ضمن رونمایی از شبکه جامع اظهار کرد: سال 95، تنها 4 هزار  بیمار خارجی در بیمارستان داشتیم و این در حال است که در سال 97، این تعداد به بیش از 10 هزار بیمار خارجی افزایش یافته است.
وی افزود: این حجم از استقبال مردم  نشان دهنده این است که بیمارستان جایگاه خود را میان مردم منطقه باز کرده است.در طرح های آینده نیز همچنان باید بیمارستان به عنوان بیمارستان تراز اول در منطقه باشد. چشم انداز ما  باید روبه آینده باشد و نباید به کارهای روزمره بسنده کنیم. 

مدیر عامل بیمارستان رضوی با اشاره به دستورات گرفته شده برای تجهیز بیشتر بیمارستان، تصریح کرد:امیدواریم امسال بتوانیم این دستورات را محقق کنیم و بیمارستان به دستگاه هایی نظیر دستگاه های شتاب دهنده جدید که در کشور محدود هستند، مجهز شود. 

سعیدی ادامه داد: مجوز فاز 3 بیمارستان از تولیت آستان قدس رضوی گرفته شده است. همچنین افتتاح واحد جدید بیماران بین الملل و همراه سرای غدیر، اتاق عمل یازده گانه و رونمایی از شبکه جامع سلامت رضوی برای تسهیل کارها خصوصا برای بیماران خارجی از جمله اقداماتی است که به مناسبت روز پزشک، در بیمارستان به انجام شده است.
کد مطلب ۴۵۰۲۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما